ÖVRIGT / Speglar / Spegelskänk 5508706
nr 550 8706
Spegelskänk
20-tal Ek, längd: 150, djup: 54, höjd: 155
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 november 2008
kl 16:47:11
550 kr
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr
550 kr